CNC LAZER KESİM - PLEKSİ (AKRİLİK) LAZER KESİM

Pleksi (akrilik) Lazer Kesim. Lazer Markalama. Lazer Kazıma (lazer tarama - lazer kumlama). Lazer kesim yapan firmalar.

Pleksi Lazer Kesim Fiyatları, Kartal, Maltepe.

 

Akrilik (plexi) lazer kesim. Pleksi lazer kesim fiyatları. akrilik ayna lazer kesim. Lazer kesim Kartal, Maltepe, İstanbul. pleksi kesim

 

Ahşap lazer kesim. Balsa lazer kesim. Mdf lazer kesim. Kontraplak lazer kesim. Tahta lazer kesim. Foreks (dekota) lazer kesim. Ahşap lazer kesim fiyatları

 

Lazer pleksi kazıma, lazer kumlama. Lazer kazıma fiyatları, lazer tarama fiyatları. Işıklı pleksi lazer. kartal, maltepe, istanbul

 

PLEKSİ LAZER KESİM

Lazer Plexi Kesim Makinemizle; pleksi harf kesimi, led tabelacılar için pleskilere led yerlerinin delinmesi, gravür tabela yapımı, tarama ve kazıma (kumlama) işleri, dekoratif ayna pleksi kesimleri, pleksi stant kesimleri, ahşap lazer kesim, balsa kesim, kaşe yapımı, şilt yapımı, plaket yapımı, isimlik yazdırma, hediyelik eşya, lampleks harf kesimi, modelciler ve maketçiler için milimetrik lazer kesimler, markalama, foreks (dekota) kesimi, pleksiden değişik figürlerin kesimi, dilek ve şikayet kutuları ile bahşiş kutularının lazer kesimleri çapaksız ve firesiz olarak yapılıp yine istenirse ve pleksiglass bükümleri yapılmaktadır.

 

Lazer kesim makinamızın kesim hassasiyeti 0,01 mm dir. Kesimde mekanik kesici kullanılmadığından, malzeme kaybı olmaz. Aynı malzemeden çıkan parçalar hem erkek hem de dişi olarak kullanılabilir. CNC router tezgâhlarında kesilemeyecek kadar küçük olan harf ve şekiller, lazer tezgâhımızda hassas olarak kesilir. Lazer kesim fiyatları, laser makinelerinin ucuzlamasıyla düştüğü için her geçen gün lazer kesim e olan ilgi de artmaktadır.

 

Pleksi lazer kesim makinamızla; 1mm, 2mm, 3mm, - 20mm kalınlığa kadar pleksi (akrilik) levha lazer kesim hizmeti vermekteyiz. Lazer markalama ve pleksiglas kesim işleri yanında, pleksi tarama (pleksi kazıma/kumlama) ve plexi oyma işlerini de lazer+kesim makinemizde yapabilmekteyiz.

Cnc lazer pleksi (akrilik) kesim makinesi - 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 15mm, 20mm pleksi kesimi, pleksi harf kesimi, ayna pleksi kesim. Lazer kesim fiyatı al

 

Pleksi lazer kesim ücretleri için bize çiziminizi vektörel olarak gönderin, pleksi kalınlığını da belirtmeyi unutmayın.  Hemen, anında pleksi lazer kesim fiyatını verelim. Çizim üzerinden anında fiyat verebiliyoruz, kesimden sonra sizi şaşırtacak fiyatlar karşınıza çıkmıyor. Adetli işler için özel fiyatlar uygulanmaktadır.

 

Ayrıca lazer kesimin yanında, pleksi kutu harf yapımı ve diğer işleriniz için çeşitli şekil ve abtlarda pleksiglas büküm işleri de yapmaktayız. 

 

PLEKSİ LAZER KESİM

 

laser kesim, lazer kesim kartal, lazer kesim maltepe, pleski lazer kesim, plexi kesim, lazer harf kesim, lazer akrilik kesim, lazer kutu kesim, lazer ayna kesim, ahşap lazer kesim, lazer kesim yapan firmalar, lazer kesim ücretleri, plexiglass lazer kesim fiyatları.

HAVA DURUMU-İSTANBUL

ISTANBUL

altın fiyatları