CNC LAZER KESİM - PLEKSİ (AKRİLİK) LAZER KESİM

Pleksi (akrilik) Lazer Kesim. Lazer Markalama. Lazer Kazıma (lazer tarama - lazer kumlama). Lazer kesim yapan firmalar.

Pleksi Lazer Kesim Fiyatları, Kartal, Maltepe.

 

Akrilik (plexi) lazer kesim. Pleksi lazer kesim fiyatları. akrilik ayna lazer kesim. Lazer kesim Kartal, Maltepe, İstanbul. pleksi kesim

 

Ahşap lazer kesim. Balsa lazer kesim. Mdf lazer kesim. Kontraplak lazer kesim. Tahta lazer kesim. Foreks (dekota) lazer kesim. Ahşap lazer kesim fiyatları

 

Lazer pleksi kazıma, lazer kumlama. Lazer kazıma fiyatları, lazer tarama fiyatları. Işıklı pleksi lazer. kartal, maltepe, istanbul

 

PLEKSİ LAZER KESİM

Lazer Plexi Kesim Makinemizle; pleksi harf kesimi, led tabelacılar için pleskilere led yerlerinin delinmesi, gravür tabela yapımı, tarama ve kazıma (kumlama) işleri, dekoratif ayna pleksi kesimleri, pleksi stant kesimleri, ahşap lazer kesim, balsa kesim, kaşe yapımı, şilt yapımı, plaket yapımı, isimlik yazdırma, hediyelik eşya, lampleks harf kesimi, modelciler ve maketçiler için milimetrik lazer kesimler, markalama, foreks (dekota) kesimi, pleksiden değişik figürlerin kesimi, dilek ve şikayet kutuları ile bahşiş kutularının lazer kesimleri çapaksız ve firesiz olarak yapılıp yine istenirse ve pleksiglass bükümleri yapılmaktadır.

 

Lazer kesim makinamızın kesim hassasiyeti 0,01 mm dir. Kesimde mekanik kesici kullanılmadığından, malzeme kaybı olmaz. Aynı malzemeden çıkan parçalar hem erkek hem de dişi olarak kullanılabilir. CNC router tezgâhlarında kesilemeyecek kadar küçük olan harf ve şekiller, lazer tezgâhımızda hassas olarak kesilir. Lazer kesim fiyatları, laser makinelerinin ucuzlamasıyla düştüğü için her geçen gün lazer kesim e olan ilgi de artmaktadır.

 

Pleksi lazer kesim makinamızla; 1mm, 2mm, 3mm, - 20mm kalınlığa kadar pleksi (akrilik) levha lazer kesim hizmeti vermekteyiz. Lazer markalama ve pleksiglas kesim işleri yanında, pleksi tarama (pleksi kazıma/kumlama) ve plexi oyma işlerini de lazer+kesim makinemizde yapabilmekteyiz.

Cnc lazer pleksi (akrilik) kesim makinesi - 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 15mm, 20mm pleksi kesimi, pleksi harf kesimi, ayna pleksi kesim. Lazer kesim fiyatı al

 

Pleksi lazer kesim ücretleri için bize çiziminizi vektörel olarak gönderin, pleksi kalınlığını da belirtmeyi unutmayın.  Hemen, anında pleksi lazer kesim fiyatını verelim. Çizim üzerinden anında fiyat verebiliyoruz, kesimden sonra sizi şaşırtacak fiyatlar karşınıza çıkmıyor. Adetli işler için özel fiyatlar uygulanmaktadır.

 

Ayrıca lazer kesimin yanında, pleksi kutu harf yapımı ve diğer işleriniz için çeşitli şekil ve abtlarda pleksiglas büküm işleri de yapmaktayız. 

 

PLEKSİ LAZER KESİM

 

laser kesim, lazer kesim kartal, lazer kesim maltepe, pleski lazer kesim, plexi kesim, lazer harf kesim, lazer akrilik kesim, lazer kutu kesim, lazer ayna kesim, ahşap lazer kesim, lazer kesim yapan firmalar, lazer kesim ücretleri, plexiglass lazer kesim fiyatları.

YENİ YENİ ÜRÜNLER
 
Hazır tabela, led tabela, yeni ürün, farklı tabela, ilginç tabela, neon tabela, led-on tabela HAZIR TABELA LED&NEON
Ledli neon görünümlü, çok şık, iç mekanda harika bir tabela çeşidi. Görsel ve yazı bir arada. Herkesi kendisine baktıran harika bir ürün.
 
p10 kasa, hazır kasa, kayan yazı kasası, kayan yazı profili, kasa profili, akar yazı kasası P10 KAYAN YAZI LED KASASI (CNC KASA)
Hazır Kayan Yazı Kasası. Profil kesme, plastik köşe kullanma, ölçü tutturma derdine son.
 
10mm, 15mm, 20mm pleksi lazer kesim, Lazer oyma, Lazer tarama, lazer kazıma 20mm PLEKSİ LAZER KESİM
20mm kalınlığa kadar pleksi harf kesim. CNC lazer kesim makinemizin net kesim alanı 144x280cm dir.
 
Krom ayak, saplama, dekoratif vida başları, tabela yükselticileri, sarı somun, vida kapakları, paslanmaz havyası, bakır havya KROM AYAK (Saplama(tij) - Sarı somun)
Paslanmaz kutu harf ayakları, krom tabela yükselticileri, dekoratif vida başları.
 
Plastik üzeri nikelaj kaplanmış harf ve rakamlar. 3 boyutlu krom harf KROM HARF VE RAKAMLAR
Plastik malzeme üzerine nikelaj kaplı 3 boyutlu harf ve rakamlar. İstediğini anında yaz. Hızlı tabela.
 
Işıklı pano, ışıklı görsel, ışıklı tabela -maltepe IŞIKLI POSTER PANO ışıklı menü
135x135cm e kadar istenen her ölçüde ışıklı görseller, ışıklı baskılar, ışıklı menüler.
 
kayan-yazı-tabelası-resim-gösterebilir-pano-maltepe KAYAN YAZI TABELASI
Çeşitli renk ve ölçülerde kayan yazılar stoklarımızdadır. Tüm kayan yazılarda fiyatlar geriledi. İnceleyin karlı çıkın.
 
Yelken-bayrak, plaj-bayrağı, reklam-bayrağı, maltepe YELKEN BAYRAK (Plaj Bayrağı - Olta Bayrak)
300x75cm ölçülerinde dijital baskı dahil 85 TL
 
TABELA ÖRNEKLERİ Örnek-tabelalar-kartal
Örnek Tabela çalışmalarımızı resme tıklayarak inceleyebilirsiniz.
 
dijital-baskı-istanbul DİJİTAL BASKI
Folyo, vinil, One Way Vision baskı, poster ve afiş baskı ile Cevizli - Maltepe de hizmetinizdeyiz.
 
Led Aydınlatma LED AYDINLATMA
Led Aydınlatma ürünlerimizle tasarruflu ve dekoratif bir aydınlatmaya kavuşun. En ucuz led aydınlatma fiyatları kartal, maltepe, istanbul.
 
HAVA DURUMU-İSTANBUL

ISTANBUL

altın fiyatları