LED TABELA - DİZGİ LED TABELA - PİKSEL LED TABELA

Led tabela yapan yerler. Led tabela imalatı. Led tabela fiyatları. Tabelam çok dikkat çeksin, tabelamı herkes görsün diyorsanız, en iyi seçim ve en iyi görünen tabela; led tabeladır.

 

Led tabela - Dizgi led tabela - Tek tek ledli tabela. Dizgi led tabela fiyatları. Dizgi led tabela imalatçıları, kartal, maltepe, istanbul Piksel ledli tabela - Renkli tabela, renk değiştirebilir tabela. Piksel led fiyatları, Piksel ledli tabela fiyatları. Led-X tabela - Ledleri görünmeyen led tabela - isterseniz renk te değiştirir. Çok şık bir tabela. Led-X tabela fiyatları. Birleşik yazı (led harf) led tabela - Cama, vitrine en uygun led tabela. Led yazı tabela fiyatları. Led-on tabela - led ve neon karışımı tabela. Led-on (led-neon) tabela fiyatları, kartal, maltepe, istanbul.

 

LED tabelaların tasarımları profesyonel ekibimizce yapılmaktadır. Çizimler bilgisayar ortamında yapıldıktan sonra, LED delikleri, cnc lazer kesim makinemiz ile bilgisayardaki çizimle birebir aynı olacak şekilde hassas olarak delinmektedir, bu da led aralıklarının her yerde eşit olmalasını ve profesyonel bir görünüm sağlar. Piyasadaki çoğu tabelada buna dikkat edilmediğini görebilirsiniz. 

Ledlerde kullanılacak direnç hesabı (led in ömrü ile doğrudan ilgilidir)  yine LED konusunda uzmanlaşmış ekibimizce yapılır.

Let tabelada animasyon istiyorsanız, tarif etmeniz yeterli, çünkü kontrol kartını ve programlamasını da (animasyonu) yine kendi bünyemizde yapıyoruz. Tarif edin, fikirlerinizi hareketlendirelim.

Tüm led tabelalarımız 1 yıl garantimiz kapsamındadır. (sayfanın altında garanti ile ilgili detaylı açıklama mevcuttur.)

 

Led tabelaların, piyasada led teknolojisinden daha önceleri kullanılan neon tabelalara göre de birçok avantajları vardır. Her ne kadar neondaki renkler tam yakalanamasa da, düşük enerji sarfiyatı, bakım gerektirmemeleri, kırılmaya karşı dayanımları, gaz kaçma problemlerinin bulunmaması led tabelaların üstün yönleridir.

 

Şarzlı led tabela ve güneş enerjisi ile çalışan (solar) tabela seçeneklerimiz de mevcuttur. Şarzlı tabelalarımız 8 saat çalışır, 12 saatte de şarj olurlar.

 

İsterseniz piksel (pixel) ledli tabelalarımızı da tercih edebilirsiniz.

 

İş Yeri Tabelası - Dikkat Çekici Tabela Cafe Tabelası - Ledli
Anahtarcı Tabelası, Ledli Tabela
Harflerin Çevresi Ledli - Animasyonlu
Bomanti Cafe Led Tabelası
Harflere Ortadan Tek Sıra Led Dönülmüş
Led tabela fiyatı için arayınız   Anahtarcı Led Tabelası Video İzle, let tabela videosu Led Tabela Maltepe    
Cağ Kebap Led Tabela Minibüs Tabelası - Ledli Şapka

Kebapçı Led Tabelası - Cağ Kebap
(128 x 63 cm) Animasyonlu Led tabela
Minibüs Şapkası Let Tabelası, 12V ile çalışır.
Kartal da Led Tabela İmalatı   Video İzle - Cağ kebap led tabela videosu Dizgi ledli minibüs şapkası    
Kartal - Maltepe Led Tabela Köfteci Led Tabelası

Pil Akü Led Tabelası
Animasyonlu - Perpa

İdris Baba Köftecisi dizgi led tabelası.

Dizgi led tabela   Pil ve akü led tabelası videosu izle Lokanta tabelası    
Peynirci Tabelası - Ümraniye Bar Tabelası - Pendik Sahil

Kaya Kardeşler Peynircilik Led Tabelası
Animasyonlu Tabela - Ataşehir

Piksel (pixel) led tabela

Animasyon, resim ve yazı bu tabelada

Peynirci tabelası   Led tabela, dizgi led tabela videosu izle RGB Tabela Video İzle, piksel let, led tabela, pendik Video İzle, piksel let, led tabela, Crazy Daisy
Arabada Tabela - Araç Tabelası Kuaför Tabelası, ledli
Taşınabilir tabela
Mobil Şarzlı Led Tabela - Seyyar Tabela Ledli Şarjlı - Animasyonlu - Kartal

Kuaför ve Güzellik Salonu Led Tabelası
Animasyonlu Let Tabela
    Mobil (hareketli), taşınabilir, şarzlı,  araçlarda led tabela videosu izle     Kuaför ve güzellik salonu led tabela videosu izle
SAYFA 1 2

 

Kayan yazı led tabelalarımızı da incelemeden karar vermeyin.

 

Led tabela fiyatı almak için; bizi arayın ya da mail atın. Yazdıracağınız yazıları ve logonuzu bize iletin, ücretsiz tabela çalışmanızı yapalım size temsili resmini ve tabela fiyatını verelim, bütçenize uygunsa anlaşmamızı yapıp tabelanızı en kısa sürede teslim edelim.

 

Led Tabelalarda Garanti: Led tabelalarda, tabeladaki ledlerin toplamının %3 ünün ya da daha fazlasının arızalanması sonucunda garanti başlar. Belirtilen adetlerin altındaki arızalar garanti kapsamına girmez.

Buna rağmen arızanın firmamıza bildirilmesi ve ürünün firmamıza getirilmesi durumunda, arızaya müdahale edilir.  

Tabeladaki toplam letlerin %3 ünden daha azı arızalı olmasına rağmen, okunmada ya da görüntüde kötü bir görünüme sebep olan arızalar da garanti kapsamına dahil edilebilir.  yeni dünyalar.reklam.

 

Ucuz ve Farklı Tabela İsteyenlere Yeni Bir Ürün

Led-On Tabela, yeni tabela,yeni ürün, farklı tabela, led tabela

 

Led tabela imalat ve satışı. Ledli tabela fyatlari, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Küçükyalı, Bostancı, Kadıköy, İstanbul, Türkiye, world and new worlds.

HAVA DURUMU-İSTANBUL

ISTANBUL

altın fiyatları